Tepelné bazénové čerpadlo RAPID Inver-X 14kW - 17kW s chlazením 17 kW / 30-60 m3
Invertorové tepelné čerpadlo s chlazením pro 30-60 m3
Technické parametry
| Typ produktu: | Invertorové tepelné čerpadlo |
|---|---|
| Barva: | Černá - Hliník |
| Digitální display: | Ano |
| Tepelný výkon: | 14 kW |
| Chlazení: | Ano |
| Výkon chlazení: | 6,7 kW |
| Doporučený objem bazénu: | 30 - 60 m3 |
| Připojení: | 50 mm |
| Odmrazování: | Ano |
| Jmenovitý příkon: | 0,26 - 2,56 kW |
| Použité chladivo: | R32 |
| Napětí: | 230 V |
| Účinnost: | až 16 C.O.P. |
| Materiál těla: | Hliník |
| Pro slanou vodu do 5 g/l (<0,5%): | Ano |
| Čistá/přepravní hmotnost kg: | 65 kg |
| Čisté rozměry jednotky (š/d/v): | 939 x 432 x 650 mm |
| Provozní teplota: | - 15 až 43 °C |
| Hlídání průtoku: | Ano |
| Materiál spirály: | Titan |
| Úspora energie: | Ano |
| Jmenovitý proud: | 1,14 - 11,3 A |
| Tepelný výměník: | Plast |
| Doporučený průtok vody: | 4 - 6 m3/h |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OHŘEVY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 75 kg |
| Objem bazénu: | 30-60 m3 |
| Výkon: | 12,5-17 kW |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
