Tepelné bazénové čerpadlo Rapid Inverter 10,5kW RIC26 s chlazením 10,5 kW /25-45 m3
Invertorové tepelné čerpadlo s chlazením pro bazény 25-45 m3.
Produktové video
Technické parametry
| Typ produktu: | Invertorové tepelné čerpadlo |
|---|---|
| Barva: | Černá - Hliník |
| Digitální display: | Ano |
| Tepelný výkon: | 10,5 kW |
| Chlazení: | Ano |
| Výkon chlazení: | 4,6 kW |
| Doporučený objem bazénu: | 25-45 m3 |
| Připojení: | 50 mm |
| Odmrazování: | Ano |
| Jmenovitý příkon: | 0,19 - 1,5 kW |
| Použité chladivo: | R32 |
| Napětí: | 230 V |
| Účinnost: | 15 C.O.P. |
| SCOP: | 7,1 |
| Pro slanou vodu do 5 g/l (<0,5%): | Ano |
| Pro slanou vodu nad 5 g/l (>0,5%): | Ano |
| Čistá/přepravní hmotnost kg: | 49 kg |
| Čisté rozměry jednotky (š/d/v): | 894x359x648 mm |
| Orientace ventilátoru: | horizontální horizontální |
| Provozní teplota: | -7 až 43 °C |
| Hlídání průtoku: | Ano |
| Pro mořskou vodu: | Ano |
| Snadná instalace: | Ano |
| Jmenovitý proud: | 0,83 - 6,5 A |
| Doporučený průtok vody: | 3-4 m3/h |
Logistika
| Hmotnost: | 56 kg |
|---|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OHŘEVY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 57 kg |
| Objem bazénu: | 30-60 m3 |
| Výkon: | 9-12 kW |
Produktové video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
